PL EN
O NAS Jak możemy Ci pomóc? Jesteśmy agencją crowdfundingową i specjalistami od skutecznych kampanii sprzedażowych. W naszej pracy opieramy się na
długoletnim doświadczeniu z klientami i wykorzystujemy autorskie rozwiązania. Kampanie na Kickstarterze to nasza specjalność!
KREACJA Naszym celem jest dopasowanie produktu do grupy docelowej, dlatego już na wczesnym etapie pracujemy nad nazwą marki, identyfikacją wizualną oraz opracowaniem projektu wzorniczego. Zajmujemy się wprowadzaniem na rynek nowych marek oraz rebrandingiem już istniejących.
KAMPANIA PRZEDSPRZEDAŻOWA Wiemy, że sprzedaż produktu, którego nie ma jeszcze na rynku, wymaga indywidualnego podejścia. Analizujemy, testujemy i korzystamy z niezależnych rozwiązań. W oparciu o wieloletnie doświadczenie kompleksowo przeprowadzamy kampanie crowdfundingowe oraz pre-order.
WSPARCIE SPRZEDAŻY Skupiamy się na optymalizacji i zwiększeniu zysków ze sprzedaży internetowej. Na podstawie zróżnicowanych testów dobieramy optymalne kanały marketingowe, a następnie poprawiamy w nich konwersję. Wykorzystujemy autorskie narzędzia dopasowane do specyfiki produktu i marki.