PL EN
Wprowadzamy produkty
na rynki. Globalnie.
Skuteczne kampanie crowdfundingowe, zarządzanie
projektem i budowanie przedsprzedaży.
Umów się na konsultacje z ekspertem MimiGroup i dowiedz się jak
zwiększyć poziom sprzedaży
ZAPISZ SIĘ TERAZ
Dowiedz się więcej
Pierwszy krok do skutecznych kampanii Kickstarter to obecnie najpopularniejsza platforma crowdfundingowa na świecie. Nasza agencja sfinansowała już mnóstwo projektów na łączną kwotę pół miliona dolarów, dlatego przygotowaliśmy konsultacje, na których dowiesz się jak osiągnąć sukces na portalach takich jak Kickstarter, Indiegogo, PolakPotrafi czy Wspieram.to

Błędy popełniane w biznesie często okazują się zbyt kosztowne. Dzięki audytowi dowiesz się, co trzeba poprawić, aby jak najszybciej zwiększyć sprzedaż, uniknąć rozczarowania i utraty kapitału na nieefektywne i niedopasowane do Twojego biznesu rozwiązania. Przeprowadzimy analizę działań firmy z zakresu marketingu, wskażemy nowe obszary i pomocne narzędzia.

Konsultacje w zakresie crowdfundingu przełożą się na wyższy poziom sprzedaży, wzrost wartości marki, skuteczną promocję oraz szybkie osiągnięcie kolejnych etapów rozwoju Twojej firmy. Celem konsultacji jest odkrycie wszystkich słabych stron kampanii, prezentacji i materiałów marketingowych. To najlepszy wstęp do intensywnej sprzedaży.

W ramach wsparcia zweryfikujemy również Twój plan działania przed oraz w trakcie kampanii na Kickstarterze. Na podstawie wcześniej dostarczonego dokumentu project manager dokona oceny planu oraz przedstawi własne rekomendacje. Wspólnie stworzymy strategię na kolejne miesiące.
Konsultacje i wsparcie know-how Konsultacje obejmują analizę materiałów, koniecznych do rozpoczęcia kampanii
za pośrednictwem platformy crowdfundingowej
W ramach usługi zweryfikujemy:
Opis projektu w tym hasła reklamowe, poprawność treści pod względem gramatycznym, stylistycznym, kolejności przedstawiania poszczególnych informacji, zawartości poszczególnych punktów itd.
Materiały graficzne m.in. kolorystykę, fonty, odpowiednie ułożenie logotypu i hasła reklamowego, graficzną prezentacją nagród, celów projektu (stretch goals), dobór odpowiednich grafik do tekstów itp.
Założenia biznesowe m.in. listę narzędzi wykorzystanych w trakcie kampanii, kwestie crowdfundingowe, lista materiałów, koniecznych do wprowadzenia produktu na rynek itp.
Konsultacje składają się z 3 etapów, które obejmują:
1 Zapoznanie się z agendą, analizę materiałów przesłanych przez klienta
2 Spotkanie/Telekonferencję
3 Pisemną rekomendację przesłanych do analizy materiałów
Chcesz, by Twoje strony i materiały reklamowe
lepiej sprzedawały?
Pokażemy Ci błędy, przez które codziennie tracisz pieniądze.

Umów się już teraz, a otrzymasz klucz do skutecznych kampanii.
Po dokonaniu zakupu skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu ustalenia terminu konsultacji.